Prečo demonštrovať proti Gorile?

Autor: Ondrej Putra | 29.1.2012 o 22:04 | (upravené 29.1.2012 o 22:18) Karma článku: 10,55 | Prečítané:  1332x

Vážení čitatelia, Gorila urobila obrovský kus práce....doteraz sme nemohli vyjsť von.   Po tom, čo som videl v Gorile a na scenzurovaných médiách, tak mi prišlo zle-nedobre. Pravda uviedla 800 účastníkov? Ako predstaviteľ hnutia Ganymedes prestávam s Pravdou komunikovať.

22.12.2010 som pánovi Lipšicovi OSOBNE odovzdal moju kauzu (v médiách známa ako kauza „Ruskove zmenky“, „Skupina šíp 2005“). Keď som po piatich mesiacoch nevidel posun v kauze za 427 mil.€ (jedná sa len o hlavnú čiastku, s bokovkami ide o vyše pol miliardy, nehovoriac o ušlom zisku SR), ozval som sa znovu. Resumé? Vypočúvanie mojich rodičov, nič viac. Ďalšia to frčka do zlatého fondu PZ.

Zúčastnil som sa piatkovej demonštrácie proti Gorile a niečo sa vo mne zobudilo. V piatok som na Nám. SNP, na Hodžovom a pred parlamentom niečo uvidel. Že tých zopár jednotlivcov, ktorí sme bojovali s týmto „Gorilistanom“ osamotene, a napriek úpornej snahe sa nám roky nedarilo, čo znášali naše rodiny a priatelia, ktorí si z nás občas aj robili srandu, či výčitky, že na čo nám je to dobré, že to nikdy iné nebude, tak v ten piatok (v hodine 12tej) som uvidel, že „To Slovensko naše dosiaľ tvrdo spalo, ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo“.

Nezabudnite si v pondelok, 30.1.2012 doniesť sviečky, ale najmä kľúče.....máme dôvod znovu štrngať!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?