Postavte blbý most

Autor: Ondrej Putra | 24.2.2016 o 5:51 | Karma článku: 6,73 | Prečítané:  1031x

To, čo sa deje kvôli jednej plničke minerálky v slovensko-poľskom pohraničí by malo byť na smiech. Okrem toho ako sa "Za-našu-vodu-nepokakaný" bije do pŕs Fico má širšie konotácie.

Faktický stav znie že voda je strategická surovina, čo nikto nespochybňuje, ale zároveň v EÚ platí voľný pohyb osôb, služieb a TOVARU. Faktom je že plnička na našom území by odvádzala dane SR, aby bolo z čoho rozdávať žobračenky. Faktom je, že "Nepokakaný" JUDr. sa už raz nebál páliť si prsty so zdravotnými poisťovňami a keď prišlo na lámanie chleba ZASTUPOVAŤ SLOVENSKÚ REPUBLIKU ODMIETOL!!! A faktom je, že tieto spory nebývajú lacné...

Ako by som to riešil ja so zdravým sedliackym rozumom? Vo väčšine kultúrnych krajín sa developer musí čiastočne postarať o infraštruktúru. Keďže Obchádzka medzi vrtom a plničkou je po cestách je vyše 30km, ale obe štácie sú fakticky na dohľad, otočme si eurobankovku na rubovú stranu a navrhnime investorovi, nech tú komunikáciu postaví. Bude stačiť lávka pre zamestnancov zo Slovenska ktorým bude práca ponúknutá rovnako ako Poliakom.

Nechcem otvoriť Pandorinu skrinku a prevŕtať SR potrubiami na export vody, čo je naša hlavná surovina, ale nechať si neschopnému právnikovi robiť si na tomto kampaň, aby sa z miesta kde nemá čo hľadať nepresadol do Ilavy mi príde choré...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Koľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Nehanbite sa za bruško a sprosté tetovanie, mierte vysoko a mierte často. Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

dnes píše jaroslav rumpli

Už to s nimi nevydržal ani prezident

Špina je zažratá.


Už ste čítali?