Poďme za nimi osobne

Autor: Ondrej Putra | 16.3.2016 o 10:07 | (upravené 16.3.2016 o 10:53) Karma článku: 6,94 | Prečítané:  1161x

Útok hnilými rajčinami a plesnivými vajcami je riadne na hrane, ale dokonalé otočenie proti svojim voličom je už za ňou. Ak sa oni oháňajú menším zlom, mali by mať toto právo aj ich voliči.

O zrade Luhára a Zradoslava Haščákovcov už niet najmenších pochýb. A myslím, že ani o tom, že tento plán mali v šuplíku už skôr. Teraz dávať Ficovi nejaké personálne ultimáta keď obaja poletia z parlamentu? Zradoslav to má isté a Luhárove tesné prekročenie 5% podľa prvého povolebného prieskumu je ľahko vysvetliteľné: minimálne 50% respondentov ešte nevedelo, čoho sa dopustí.

Dúfam, že ma posilnená Fešiho ochranka neobviní z vyzývania na násilie voči skupine občanov, ale ak, nebude mi to vadiť, aspoň bude čo medializovať. Zatiaľ Ficovu vládu odmietli podporiť štyria poslanci z potrebných 10, ale aj prvá náhradníčka. Ak táto vláda vznikne, už teraz budú mať rozpis, kedy kto smie ochorieť. Prečo ostatná poslanci, ktorí sa stali poslancami aj vďaka prísľubu, že nepôjdu s Ficom, okúňajú splniť čo sľúbili voličom? Lebo si myslia, že majú možnosť naposledy 4 roky byť poslancami. Igor Matovič im pri predčasných voľbách ponúkol miesta na kandidátke a nech sa prekrúžkujú. Teraz sme na ťahu my a musíme im ukázať, akými kanálmi budú chodiť ak takto neprestanú podvádzať svojich voličov.

Preto prosím všetkých voličov Mostu-Híd, ale hlavne ich členov(aby mohli pozdvihnúť strannícke knižky), ktorí s týmto pstupom nesúhlasia, aby sa v sobotu o 15:00 zišli pred domom Bélu Luhára v Šamoríne a počastovali ho kanonádou všetkým fyzickým, čím nemôžu spôsobiť vážnu zdravotnú ujmu. Možno potom jeho súputníci pochopia, kam lezú.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Koľko partnerov treba mať, kým nájdeme pravú lásku

Nehanbite sa za bruško a sprosté tetovanie, mierte vysoko a mierte často. Matematické tipy, ako zlepšiť svoje šance na úspešné zoznámenie.

dnes píše jaroslav rumpli

Už to s nimi nevydržal ani prezident

Špina je zažratá.


Už ste čítali?