Slováci “nie” sú rasisti, Ale...

Autor: Ondrej Putra | 3.6.2018 o 17:18 | Karma článku: 10,49 | Prečítané:  4339x

Miera, s akou spoločnosť akceptuje rasizmus a xenofóbiu sa vymkla kontrole. Sympatie kléru k fašizmu len potvrdzujú, že ak sa poriadne neotočí kormidlom, tak je zo Slovenska Titanic, pritom ľadovec je viditeľný.

Keď pred niekoľkými mesiacmi opitý Ind dobodal Slováka pri hádke o taxík, okamžite sa spustila ďalšia várka oleja do ohňa voči imigrantom. Keď som na facebook napísal, že je to páchateľ ako každý iný, ale nemôžeme podľa jedného imbecila, ktorý si pri zadržaní ani nepamätal čo pred pár minútami spravil(a zdôraznil som, že mu patrí trest ako každému inému, ktorý sa niečoho takého dopustí), súdiť celý národ, tak mi tam niekto odpísal “To je jedno, je to imigrant!”

Teraz bol v centre hlavného mesta na smrť dokopaný človek. Dôvody nepoznáme, ale zrejme sú rasové. Ten človek zomrel pre to, kde sa narodil a prišiel do krajiny, kde sa iná, ako biela farba nehodí. A to je zlé.

Útočníka prokurátor prepustil na slobodu, lebo vyšetrovateľov názor sa mu nepáčil. Ak niekto niekoho usmrtí pri autonehode, viem pochopiť, že je stíhaný na slobode. Ale ak niekto niekoho dokope na smrť, tak to nie je predsa nehoda! Nehoda je niečo neúmyselné, alebo niečo, čo aspoň neúmyselné mohlo byť. Dokopanie na smrť do tejto sorty nejako nepasuje. Následné znovuvzatie do väzby je síce dobrá správa, ale ja, byť útočníkom, tak si po prepustení vezmem pas a bookujem si letenku z niektorej okolitej krajiny, aby príkaz na moje zadržanie a extradíciu(vydanie) prišiel až keď budem pekne vo vzduchu do krajiny, s ktorou nemáme uzavretú o extradícii.

 

A teraz to “ALE”

 

Je to také slovenské parazitné slovíčko.

-Mne cigáni nevadia, ALE, keď pracujú.

-Mne gayovia nevadia, ALE keď sa moc neukazujú na tých pochodoch.

-Mne moslimovia nevadia, ALE ak si chcú stavať mešity, nech si idú domov!

 

Na toto trpí veľká väčšina národa.

 

Slováci musia pochopiť to, čo pochopili krajiny, kde je bežný(nie priemerný) plat násobkom toho bežného slovenského: Vítať každého pracovitého človeka, bez ohľadu na náboženstvo, či farbu pleti.

Máte problém s nezamestnanými? Práce je tu dosť. Nikto vám ju nekradne, ale naopak, robí ju za vás, kým mnohí sedia na dávkach(a neklamme si, že sú to len Rómovia) a obviňujú zo svojej mizérie štát, Rómov, imigrantov, Sorosa.

Keď som 10.11.2016 pristál v Birminghame, vzal som prvú robotu, ktorá sa naskytla. Nosím uniformu Civil Enforcement Officer v mestečku Solihull. Angličanov je v našom kontrakte asi polovica. Hinduisti, Sikhovia, Moslimovia, Kresťania, bez vyznania. No a čo? So všetkými som zadobre. Som rád, že ma berú a ja beriem ich. Nech je raz takouto krajinou aj moje rodné Slovensko. Krajinou, kde vás heterosexuálny hinduista a moslim poprosia, aby ste im robili sprievodcu na gay-príde.

Na záver: Prajem naozaj úprimnú sústrasť rodine zavraždeného. Nie sme všetci ako ten, ktorý svojím konaním ukončil mladý život.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?